Groepsindeling 2017-2018

Team Jaco

 

Groep 3                               Bea Pehlig en Jojanneke van der Honing

Groep 4                               Roos Koster (Vincent Nauta) en Janet Reijenga

Groep 5a                             Anneke van Ewijk en Jannie Pot

Groep 5b                             Henk Lammerts en Roos Koster (Vincent Nauta)

Groep 6                               Marieke Sleifer en Jojanneke van der Honing

Groep 7                               Niels Stockmann en Hedy Hoeve

Groep 8                               Lisanne Ottelé en Shanna Verduijn

Locatieleider                       Carin Bos

Intern Begeleider                Jannie Pot

Ondersteuners                    Gerda Kok, Priscilla van der Meulen en Johan Dumon


 

Team Vinken
 

Groep 1/2a                         José van Maanen

Groep 1/2b                         Simone Lameris en Nienke Wulp

Groep 1/2c                         Coefje Leeman en Raisa de Jong

Groep 3a                            Petra Fontein

Groep 3b                            Esther Dirks en Marlieke Branbergen

Groep 4                              Ilona Koudijs

Groep 5a                            Ashna Boejharat en Nathalie Spoelstra

Groep 5b                            Marian Nolden en Raisa de Jong

Groep 6                              Bea Kesselaar en Andrea Gietema

Groep 7                              Lotte Mathijssen en Cor van der Werf

Groep 8                              Ilse Bos en Yvet Paas

Locatieleider                      Laura Schaap

Intern Begeleider               Irma Blijlevens

Ondersteuners                   Greetje Siekman en Marja Bramer


 

Team Kijkin
 

Groep 1/2a                         Anika van der Wijk en Jannie Pot

Groep 1/2b                         Carla Lustig en Hedy Hoeve

Groep 1/2c                         Karin Boorsma en Herna Bouwknegt

Locatieleider                      Herna Bouwknegt

Intern Begeleider               Jannie Pot

Ondersteuners                   Ria Kiesbrink


Team Warmoes
 

Groep 1/2a                         Margot Keuning en Wilma Meiners

Groep 1/2b                         Maaike Feenstra en Wilma Meiners

Groep 1/2c                         Mariska Struik en Maud Oude Lenferink

Groep 3a                            Marike Emmelkamp en Marlieke Elzer

Groep 3b                            Iris Roerig en Marije Jager

Groep 4                              Yvet Paas en Marike Emmelkamp

Groep 5                              Mirjam Wols en Charlotte Meulema (Kiki de Jong)

Groep 6a                            Janneke Bergsma en Loes van Echtelt (Sanne Bijl)

Groep 6b                            Jan van der Bij

Groep 7                              Daphne Meijer en Marije Jager

Groep 8                              Rick Vitalli en Marije Jager

Schakelgroep                     Elske van Nieuwland, Eliza Maerman (Sanne Bijl) en Loes Glas

Locatieleider                       Mandy Wienk

Intern Begeleider                Anna Marijke Geerts

Ondersteuners                   Iris Dijkstra, Ineke Bies en Bianca Huntjens

 

WELKOM! DEZE WEBSITE MAAKT GEBRUIK VAN COOKIES


Op onze website maken we gebruik van functionele - en analytische cookies om de website zo optimaal mogelijk te laten functioneren en waar mogelijk te verbeteren. Deze cookies verzamelen geen persoonsgegevens.
Veel leesplezier!

Akkoord met de cookies